MİCROSCAN BARKOD DOĞRULAMA SETLERİ

MİCROSCAN BARKOD DOĞRULAMA SETLERİ ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak MİCROSCAN BARKOD DOĞRULAMA SETLERİ, BARKOD DOĞRULAMA SETLERİ, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

  • Nokta vuruşlu doğrulama kiti
  • 1D / 2D etiket doğrulama kiti
  • Büyük doğrusal doğrulama kiti

Doğrulama, anlaşılan bir kalite standardına göre bir 1D barkod veya 2D simgesinin kalitesinin ölçülmesidir. Microscan’ın Barkod Doğrulama Setleri, çeşitli 1D / 2D kodlarını ve doğrudan parça marklarını (DPM) ISO ve AIM gereksinimlerine göre doğrulamak için özel olarak tasarlanmış kamera, yazılım ve hassas aydınlatma içerir. Kitler, en yaygın doğrulama uygulamalarında satır içi veya çevrim dışı barkod derecelendirmesi için çeşitli yetenekler içerir.

Barkod Doğrulama Setleri Seçim Kılavuzu’nu indirin. (.pdf)

 

1D / 2D Etiket Doğrulama Seti:
Baskı veya lazerle oyulmuş olsun, düz etiketler üzerinde 1D veya 2D kodlarını okumak üzere yapılandırılmıştır. ISO 15415, ISO 15416 veya AIM DPM / ISO 29158’e (alternatif bir geometri olarak) veya özel doğrulamaya göre doğrular. Nerlite Pharmalite ışığı ile eşleştirilmiş Vision HAWK akıllı kamera ve objektif .
Nokta Peen Doğrulama Kiti:   Düz yüzeylere nokta vuruşuyla doğrudan işaretlenmiş 2D Veri Matris simgelerini okumak üzere yapılandırılmıştır. ISO 15415, AIM DPM / ISO 29158 veya özel doğrulamayı doğrular. Nerlite DOAL ışığı ile eşleştirilmiş Vision HAWK akıllı kamera ve objektif .
Büyük Doğrusal Doğrulama Seti:
Düz bir yüzeye basılmış veya lazerle aşındırılmış 1 inç (2 inç) uzunluktaki 1D kodlarının doğrulanması için yapılandırılmıştır. ISO 15416’ya veya özel doğrulamaya doğrular.Nerlite MAX ışık ile eşleştirilmiş Vision HAWK akıllı kamera ve objektif .
20 Mart 2017
55 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?