Casio DT-970 El Terminali

Casio DT-970 El Terminali ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Casio DT-970 El Terminali, Casio DT-970 El Terminali, Casio El Terminali, El Terminali, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Casio DT-970 El Terminali

 • 32-bit İşlemci
 • 8MB RAM, 32MB FROM
 • 2 Metreden Düşmelere Dayanıklı
 • IP67 Maksimum Toz ve Sudan Koruma Seviyesi
 • 2.3″ Ekran 128×128 Nokta-Monochrome
 • USB Port 2.0 Full Speed (Micro-B)
 • MicroSD Kart Yuvası
 • Bluetooth 2.1+EDR
 • IrDA Ver 1.0
 • 1D Laser Barkod Okuyucu
 • Hem Sol,Hem Sağ El ile Kullanım(3 Barkod Tuşu)
 • İnsan Eli Odaklı Özel Tasarımlı Gövde
 • 200 Saate Varan Pil Ömrü
 • 8 Adet Tanımlanabilir Fonksiyon Tuşu
 • -20′C ~ 50′C Arası Ortam Isısında Çalışabilme
 • Titreşimli Uyarı
 • 2 x AA Kalem veya 2 x NiMH Şarj Edilebilir Pil
 • 215 Gr. Ağırlık (2 x Kalem Pil Dahil)

Temel tasarım hedefi, işyerinde kullanımı kolay bir aygıt üretmekti.

DT-970 el terminalinin tasarımı, tavizsiz kullanışlılık arayışını en ince ayrıntısına kadar yansıtır. Sonuç olarak, hem herkes için tutması kolay hem de dayanıklılık ve güvenilirliğin gerekli olduğu birçok zorlu ortamda çalışabilen ergonomik gövde tasarımı ortaya çıkmıştır.
Karşınızda DT-970: İşyerinde fikirleri gerçeğe dönüştüren el terminali.

İNSAN ODAKLI TASARIM
Kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır

CASIO, DT-970’i tasarlarken sağlak veya solak erkek ve kadınlar için gerçek kullanım kolaylığı sunan bir araç ortaya çıkarmak amacıyla insan odaklı tasarım sürecini uygulamıştır. İnsan odaklı tasarım süreci, kullanılabilirlik gerekliliğini çalışana göre değerlendirir. Kullanıcı analizi ve kullanıcı algıları yoluyla gerçekleştirilen testler, kullanıcı için hem tutması hem de kullanımı kolay bir ürün oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

Elde tutmak için optimize edilmiş şekil

DT-970’in ağırlık merkezi, elde tutulduğunda maksimum denge sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır.
Ayrıca gövde tasarımı, parmakların aygıtın arkasındaki oyuklarda doğal ve sıkı bir şekilde durmasını sağlayarak sıkı ve sert kavrama olanağı sunar. Aygıtın tasarımında kavrama için hem güvenli hem de rahat bir aygıt üretmeye odaklanılmıştır. Böylece, tutma, kaldırma ve kavrama gibi bir dizi hareketi yaparken zahmetsiz ve doğal performans sağlanır. Gövdenin arka kısmının şekli, parmakların doğal ve sıkı bir şekilde durmasını sağlarken sabit tutuş olanağı sunar. Terminal, sağ veya sol elde el üstü veya el altı tutamakla rahatça tutulabilir.

Kullanım kolaylığı için ustalıkla tasarlanmıştır

DT-970’in kullanıcıyı düşünen tasarım ayrıntıları, tek elle rahat kullanım olanağı sunar.
Gövdenin üst kısmının benzersiz şekli, tarayıcının doğru açıya sezgisel olarak getirilmesini sağlar. Üç adet tarama tetiği anahtarı, terminalin nasıl tutulduğuna bağlı olmaksızın güvenilir ve rahat tarama sağlar. Köşeleri yuvarlatılmış tasarım ise tuş kullanımını kolaylaştırır.

DAYANIKLI GÖVDE
Son derece zorlu uygulamalarda kullanım için dayanıklılık

DT-970; perakende satış, üretim, dağıtım ve saha faaliyetleri de dahil olmak üzere çok çeşitli iş sahalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2 metreye kadar yükseklikten düşmeye karşı dayanıklı olan aygıt, sert kullanımın olabileceği durumlarda bile güvenle kullanılabilir. IP67*’ye uygun olan aygıt, sıfırın altındaki (-20ºC’ye kadar) sıcaklıklarda bile çalışabilir. Açık havada, yağmur altında ve tozlu depolar da dahil olmak üzere zorlu ortamlarda güvenilir performans sağlar.

*Toz geçirmez. Konektör vb. tüm kapakların kapalı olması halinde, tanımlanan basınç koşullarında geçici bir süre suyun altında kalsa bile cihaz su geçirmez. Toz ve su dayanıklılığı, CASIO’nun test yöntemiyle ölçülmüştür. Eskime ve darbe etkisiyle performans azalır ve garanti edilmez.


Düşmeye karşı dayanıklılık
testi


Suya karşı dayanıklılık
testi


Toz geçirmezlik
testi

KOLAY KULLANIM
Daha fazla kullanım kolaylığı için mükemmel okunabilirlik ve görünürlük

Kullanım kolaylığı için tasarlanmış klavye

Arka ışıklı büyük klavye, depolarda ve diğer karanlık yerlerde bile hatasız kullanım sağlar. Kullanım kolaylığını daha fazla arttırmak için gövdede ve kullanım tuşlarında kolayca fark edilen renkler kullanılmıştır.

Yüksek görünürlük sağlayan 2,3 inçlik geniş LCD ekran


Normal ekran


Hata ekranı

DT-970, 128 x 128 noktalı 2,3 inçlik arka ışıklı LCD ekranla donatılmıştır. Ekran işlevleri, ekranın okunurluğunu arttırmak için sunulmuştur. Bu işlevler arasında ekrandaki yazı tipi boyutunu büyütme (çift boyut) ve satır arasına yazı ekleme bulunur. Ekran arka ışığı, hata oluştuğunda kırmızı yanacak şekilde ayarlanabilir.

ESNEKLİK
Çok çeşitli işyeri ihtiyaçlarını karşılamak için kullanım performansı

Uzun kullanım için güç tasarruflu tasarım

DT-970’te bulunan güç tasarruflu tasarım ve etkili güç yönetim özellikleri sayesinde AA boyutundaki alkalin pillerle 200 saate kadar*1 kesintisiz kullanım olanağı sunulmuştur.
Ayrıca terminal, CASIO tarafından belirlenen AA boyutundaki Nikel Metal Hibrid (NiMH) şarj edilebilir pillerle*2 de kullanılabilir. *1Oda sıcaklığında 10 saniye aralıklarla iki kez tarama sırasında kullanım için *2Özel Nikel Metal Hibrid (NiMH) pil şarj cihazı kullandığınızdan emin olun. Ürün paketine şarj edilebilir pil ve şarj cihazı dahil değildir.

Farklı uygulamalar için modeller

Düz tarama

Aşağı doğru tarama

Farklı uygulamalar için iki modelden uygun olanı kullanılabilir. Düz tarama açısı veya aşağı doğru tarama açısı özelliğine sahip modellerden birini seçin.

Hazır örnek uygulamalar

Özel kullanımlı uygulamalar geliştirmek için gerekli olan çalışmaları azaltmak amacıyla mal giriş ve çıkış yönetimi ve envanter kontrolü gibi özel uygulamalarda kullanılmak üzere DT-970’e özel uygulama şablonları geliştirilmiştir.

GENİŞLETME
Çok çeşitli iş uygulamalarını desteklemek için yüksek performans

Tarama açısı kontrolü

Bu özellik, bitişik barkodların yanlış okunmasını önlemek amacıyla lazer ışını genişliğini kontrol ederek doğru ve hızlı tarama olanağı sunar.

Daha fazla iş verimliliği için yüksek hızlı dosya aktarımı

Orijinal aktarım yönteminde yüksek hızlı dosya aktarımı kullanılarak veri göndermek ve almak için gerekli olan bekleme süresi azaltılmıştır.

Bakım işleminde kullanılmak üzere terminaller arasında kolay kopyalama

Kablosuz iletişimli (Bluetooth®/IrDA) terminal kopyalama özelliği desteklenir. Yeni veya ek terminal satın alırken bağlı üniteler oluşturun. Bu özellik, onarılan terminallerin ve yedek terminal ayarının geri yüklenmesi gibi çok çeşitli bakım durumlarında oldukça kullanışlıdır.

Tablet bağlantısı, uygulama kapsamını genişletir

DT-970, tabletlerle kablosuz bağlantı oluşturmayı mümkün kılan Bluetooth® HID profiliyle donatılmıştır. Barkod taramak ve taranan verileri tablet uygulamasına aktarmak için terminal kullanın.
Bu özellik, müşteri hizmetleri ve süreç yönetimi de dahil olmak üzere çok çeşitli iş uygulamaları için oldukça kullanışlıdır. Terminal, tabletlerin USB bağlantı noktasına bağlanabilir ve USB tarayıcısı olarak kullanılabilir.

Kızak

HA-N60IO
 • HA-N60IO

Bu isteğe bağlı kızak, USB arabirimi yoluyla DT-970 terminali ile bilgisayar arasında veri ve dosya aktarımı yapılmasını sağlar. Bu kızağın çalışabilmesi için AC adaptöre gerek yoktur.

 • HA-N62IO
HA-N60IO

Bu isteğe bağlı kızak, sistem ve dosya verilerinin USB veya LAN bağlantısı yoluyla DT-970 terminali ile bir bilgisayar arasında indirilmesini ve yüklenmesini sağlar. Bu kızağın çalışabilmesi için özel AD-S42120C AC adaptör gerekir.

AC Adaptörü

 • AD-S15050B

Nominal giriş gücü: 100 ila 240 VAC, 50/60 Hz
Nominal çıkış gücü: 5 VDC 3,0 A
Ağırlık: yaklaşık 250 g
Güç kablosu adaptörle birlikte verilmez. İsteğe bağlı ayrı olarak satılır.
Avrupa için AC-CORD-EU, ABD ve Kanada için AC-CORD-US, Tayvan için AC-CORD-TW, Kore için AC-CORD-KR, Avustralya için AC-CORD-AU

 • AD-S42120C
AD-S42120C

Nominal giriş: 100 ila 240 VAC, 50/60 Hz
Nominal çıkış: 12 VDC 3,5 A
Ağırlık: yaklaşık 199 g
Adaptörle birlikte güç kablosu verilmez. Ayrıca isteğe bağlı olarak satılır.
Avrupa için AC-CORD-EU, ABD ve Kanada için AC-CORD-US, Tayvan için AC-CORD-TW, Kore için AC-CORD-KR, Avustralya için AC-CORD-AU

 • HA-N64AT

Bu eklenti seçeneği, kullanıcıların DT-970 el terminali için HA-E60IO’yu kullanmalarına olanak tanır.

HA-N81USBC
 • HA-N81USBC

DT-970 Ünitesinin entegre USB arabirimli bir bilgisayara bağlanmasını sağlayan kablodur.

Köprü Temel Kızak

HA-E60IO
 • HA-E60IO

Bu kızak, entegre USB arabirimi yoluyla terminal ile bilgisayar arasında veri ve dosya aktarımı yapılmasını sağlar. DT-970 el terminalinin kullanılabilmesi için bu kızağa HA-N64AT’nin eklenmesi gerekir.

11 Şubat 2020
208 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?