Casio IT-G400 Android El Terminali

Casio IT-G400 Android El Terminali ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Casio IT-G400 Android El Terminali, Casio IT-G400 Android El Terminali, Casio El Terminali, Android El Terminali, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Casio IT-G400 Android El Terminali

ModelIT-G400-C21LIT-G400-WC21LIT-G400-C21MIT-G400-WC21M
CPUARM Cortex-A53 1,2 GHz Dört Çekirdekli
İşletim SistemiAndroid™ 6.0
BellekRAM2 GB
ROM16 GB
Genişletilebilir depolama alanımicroSD
EkranLCDTransmisif renkli TFT 5,0 inç LCD HD (720 × 1280 nokta)
Dokunmatik PanelKapasitif dokunmatik panel
TarayıcıC-MOS görüntüleyici
KameraArkaEtkin piksel sayısı: Yaklaşık 8 megapiksel
ÖnEtkin piksel sayısı: Yaklaşık 2 megapiksel
GPSDahili, A-GPS, GLONASS, BeiDouDahili, A-GPS, GLONASS, BeiDou
NFCISO14443 Tip A / ISO14443 Tip B / FeliCa® / ISO15693
GüvenlikSAM yuvası*1
USBUSB 2.0 yüksek hızlı (konektör tipi: 16 pinli)
SesHoparlör, mikrofon, alıcı, kulaklık mikrofon jakı
Kablosuz iletişimBluetooth®Sürüm 4.1+EDR/LE
Kablosuz LANIEEE802.11a/b/g/n
Kablosuz WANLTE, W-CDMA, GSMLTE, W-CDMA, GSM
DayanıklılıkDüşme dayanıklılığı1,5 m*2
Toz/su geçirmezlikIP67 ile uyumlu*3
Çalışma sıcaklığı-20°C – 50°C*4
GüçAna güçLityum iyon şarj edilebilir pil (yüksek kapasiteli: 5800 mAh)Lityum iyon şarj edilebilir pil (standart: 2900 mAh)
Yedek bellek piliLityum iyon şarj edilebilir pil (dahili)
Dış boyutlar (G×D×Y)Yaklaşık 80 × 155 × 23 mm (çıkıntılı parçalar hariç)Yaklaşık 80 × 155 × 19 mm (çıkıntılı parçalar hariç)
Ağırlık (pille)Yaklaşık 325 gYaklaşık 285 g
AksesuarlarBileklik, Kalem, AC adaptörü (AD-S10050B), Ekran koruma kılıfı, Yüksek kapasiteli pil (HA-R21LBAT)Bileklik, Kalem, AC adaptörü (AD-S10050B), Ekran koruma kılıfı, Standart pil (HA-R20BAT)
 • *1 Ocak 2018 için planlanmıştır
 • *2 Bu değer ölçülmüş bir değerdir, garanti edilen bir değer değildir.
 • *3 Toz geçirmez. Konektör vb. tüm kapakların kapalı olması halinde, tanımlanan basınç koşullarında geçici bir süre suyun altında kalsa bile cihaz su geçirmez. Toz ve su dayanıklılığı, CASIO’nun test yöntemleriyle ölçülmüştür. Eskime ve darbe etkisiyle performans azalır ve garanti edilmez.
 • *4 Kamera flaşının çalışma sıcaklığı aralığı -10°C – 50°C’dir.

Android™ 6.0, C-MOS görüntüleyici ve dayanıklılık tek bir cihazda bir araya geliyor

IT-G400 el tipi terminal, Android™ 6.0 platformunu kullanır.
Gelişmiş teknoloji ve kullanılabilirliği, dayanıklılık ve tarayıcı işleviyle bir araya getirir.

resim

Güç tasarrufuyla daha uzun süre çalışmayı sağlayan tasarım

IT-G400 serisi, uzun süreli kullanım gerektiren uygulamalara uygundur. Bazı modellerde* standart olarak bulunan yüksek kapasiteli 5800 mAh pil güçlü pil ömrü sağlar ve değiştirilebilir.

 • Bulunduğu modeller: IT-G400-C21L/WC21L. Yüksek kapasiteli pil (5800 mAh) IT-G400-C21M/WC21M için de seçenek olarak sunulur.

1D ve 2D barkod okuma için C-MOS görüntüleyici

IT-G400, çeşitli 1D ve 2D barkod sembollerini okuyacak donanıma sahiptir. En yeni modül ve şifre çözücünün kullanılması, okunması zor barkodlarda performansı geliştirir ve alan derinliğini artırır. Aynı zamanda el titremesi toleransını yükseltir.

resim
Okunması zor barkodları tarama

Gelişmiş modül ve şifre çözücü performansı, açık renkte basılmış, soluk, bulanık ya da parazitli görüntüler gibi okunması zor barkodları okuma hassasiyetini artırmıştır.

Açık renkli veya soluk baskı
Bulanık
Parazitli

Sağlam gövde 1,5 metre yüksekten düşmeye dayanıklıdır ve IP67 ile uyumludur*

IT-G400’ün çizilmeye ve çatlamaya dirençli özel camı bulunur. Darbeye dirençli yapısı 1,5 metre yüksekten düşmeye karşı dayanıklıdır ve IP67 seviyesinde toza ve suya karşı korumalıdır. Açık hava, yağmurlu hava ve tozlu depolar da dahil olmak üzere zorlu ortamlarda kullanıma uygundur.

 • Toz geçirmez. Konektör vb. tüm kapakların kapalı olması halinde, tanımlanan basınç koşullarında geçici bir süre suyun altında kalsa bile cihaz su geçirmez. Toz ve su dayanıklılığı, CASIO’nun test yöntemiyle ölçülmüştür. Eskime ve darbe etkisiyle performans azalır ve garanti edilmez.
resim
Su geçirmezlik testi

-20°C – 50°C* çalışma sıcaklığı aralığı

IT-G400, sıcaklığın sıfırın altında olduğu depolardan yakıcı güneş altındaki yerlere kadar çok çeşitli kullanım ortamlarında güvenilir bir şekilde çalışacak biçimde tasarlanmıştır.

 • Kamera flaşının çalışma sıcaklığı aralığı -10°C – 50°C’dir.

LTE iletişim özelliği* ve GPS işlevi

IT-G400, çok çeşitli uygulamalara uygun bir endüstriyel iş destek cihazıdır. Bazı modellerde, yüksek hızda veri iletişimi için LTE iletişim özelliği, açık havada çalışmak için gerekli işlevselliği sağlayan sesli iletişim işlevi ve konum bilgilerini alabilen GPS özelliği bulunur.

 • Bulunduğu modeller: IT-G400-WC21L/WC21M
resim

Geniş, kolayca görünen ekran

IT-G400, 5 inç büyüklüğünde LCD dokunmatik ekrana sahiptir ve dikey mod ile yatay mod arasında geçiş yapmak için ekran döndürme işlevini destekler. Ayrıca rahat okunan ve kolay çalıştırılan iş uygulamalarıyla verimli iş faaliyetlerini destekler.

resim
Kullanışlı donanım tuşları

Donanım tuşları, ekran büyütülüp yazılım tuşları gizlendiğinde bile sorunsuz çalışma imkanı sunar.

resim

Android™ 6.0 ile donatıldı

IT-G400, Android™ 6.0 işletim sistemi ve yüksek hızlı işlem olanağı sunan 1,2 GHz Dört Çekirdekli CPU ile donatılmıştır. Cihaz ayrıca 2 GB RAM ve 16 GB flash ROM’a sahiptir. Kullanıcı uygulamalarını ve diğer kaynakları depolamak için yeterli olan bellek, çeşitli işletim gereksinimlerine uygundur.


Google Mobil Hizmetleri uyumluluğu

IT-G400, Google Play ve Google Haritalar dahil kullanışlı Google uygulamalarına erişim sunar. Gmail, Google Drive (sanal sürücü), Chrome (tarayıcı) ve birçok şirket tarafından kullanıma sunulan hizmetler de mevcuttur.


Android™ işletim sistemindeki iş uygulamalarını destekler

IT-G400 iletişim, kabul ve sevk yönetimi, satın alma siparişi ve ses tanıma uygulamaları gibi Android™ için geliştirilen çeşitli iş uygulamalarını ve bulut sistemlerini destekler. Uygulamalar hızlı bir şekilde dağıtılabilir.

 • Her uygulamanın çalışacağı garanti edilmez.

SAM yuvası* ve dahili NFC okuyucu/yazıcı

IT-G400 NFC teknolojisini destekleyen bir akıllı kart okuyucu/yazıcıya sahiptir. Temassız akıllı kartlardan çeşitli türlerde bilgi okuyabilme özelliği sayesinde uygulama kapsamını, üyelik kartları kullanarak müşteri hizmetlerini geliştirme ve kartlı kimlik doğrulama üzerinden güvenliği geliştirme gibi alanlara genişletir. SAM (Güvenli Erişim Modülü) yuvası da standart bir özellik olarak sunulur. Cihaza SAM kart takıldığında akıllı kartların izinsiz kullanımını önleme gibi daha yüksek düzeyde güvenlik gerektiren uygulamalar kullanılabilir.

 • Ocak 2018 için planlanmıştır

Mobil cihaz yönetimi

IT-G400, dünyada yaygın olarak kullanılan MobiControl® mobil cihaz yönetimi (MDM) aracını destekler. Wi-Fi ayarlarından cihaz kaydına kadar her türlü işlemi QR kodlarını okuyarak tamamlamak için CASIO tarafından bağımsız olarak geliştirilmiş bir işleve sahiptir. Yalnızca IT-G400’de bulunan bu işlev, cihazı hazır hale getirmek için harcanan zamanı ve emeği önemli oranda azaltarak cihaz yönetimini, kullanımını ve bakımını basitleştirir. Aynı zamanda kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehditlere karşı geliştirilen güvenlik önlemlerini destekler. Bu çok yönlü özellik, iş mobilitesinin tüm yönleri için destek sağlar.

MobiControl Stage önceden yüklenmiş olarak gelir*
 • Standart özellik olarak birlikte gelen yükleyici simgesi, aracı uygulama yükleyicilerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır
 • MobiControl Stage en yeni cihaz aracılarının indirilebilmesini sağlar.
 • Yalnızca IT-G400’de bulunan basit bir işlevle cihazı kullanıma hazırlamadan bakıma kadar her türlü işlemi QR kodlarını okuyarak gerçekleştirmek mümkün hale gelir
 • Ocak 2018 için planlanmıştır

Verimli çalışmayı destekleyen araç kitaplığı

CASIO’nun benzersiz araç yelpazesi, cihazın sorunsuz biçimde yönetilmesi ve çalıştırılması için destek sağlar

TARAMA DÜĞMESİ*

Ekranda tarama için bir yazılım tetik tuşu görüntülenir. İstediğiniz konuma yerleştirebileceğiniz tuş, tarama kullanımını iyileştirmek için her zaman ön planda görüntülenir.

 • Bu programlar örnek programdır. Bu yüzden lütfen yeterli kontrolü kendiniz yaptıktan sonra kullanmaya başlayın.
resim

KLAVYEYİ GİZLE*

Klavye girişi gerektirmeyen iş uygulamaları için yazılım giriş paneli gizlenebilir. Böylece geniş ekran kullanılarak verimli tarama girişi sağlanır.

 • Bu programlar örnek programdır. Bu yüzden lütfen yeterli kontrolü kendiniz yaptıktan sonra kullanmaya başlayın.
resim

GÜÇLÜ BAŞLATICI

Güçlü başlatıcı, ana ekran dışındaki ekranları kilitleyip kullanım için gereksiz olan ayarlar ekranının görüntülenmesini engeller. Bu özellik, bilgi sızmasını önlemek gibi güvenlik önlemleri için faydalıdır.

resim

KULLANIMA HAZIRLAMA ARACI

Birden fazla terminali kullanıma hazırlamak için ayar dosyalarını ve uygulamaları içeren bir microSD kart kullanılabilir. Bu özellik; uygulamaları yüklemeyi, özel ayarları yapılandırmayı ve uygulamaları ya da başka içerikleri gizlemeyi kolaylaştırır.

10 Şubat 2020
199 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?