MİCROSCAN VISIONSCAPE MAKINE VIZYON YAZILIMI

MİCROSCAN VISIONSCAPE MAKINE VIZYON YAZILIMI ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak MİCROSCAN VISIONSCAPE MAKINE VIZYON YAZILIMI, MİCROSCAN VISIONSCAPE MAKINE VIZYON YAZILIMI, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

  • Ölçeklenebilir
  • Özelleştirilebilir
  • Kapsamlı
  • Tek Yazılım Paketi
  • Uygulamaya özel ve Özel Araçlar

 

 

 

Visionscape®, çoklu platform kullanımı için kapsamlı bir makine görme yazılımıdır ve GigE kameraları ve akıllı kameralar ile kullanılmak üzere tamamen ölçeklenebilir, tek yazılımlı bir pakettir. Bu, uygulama geliştiricilerin yalnızca tutarlı bir yazılım ortamı öğrenmesi ve uygulamalarında en uygun platformu seçebilmeleri anlamına gelir.
Visionscape makine görme yazılımı, makine görme uygulamalarını geliştirmek ve dağıtmak için gereken tüm unsurları sağlar. Yazılım, basitten sofistike çeşitlilik gösteren uygulamaları geliştirmek, test etmek ve kurmak için bir nokta ve tıklama ortamı sağlıyor. Özellikleri şunlardır:

Otomatik Kimlik Araçları : Tüm standart doğrusal barkodları, Veri Matrisini ve diğer sembolleri, Optik Karakter Tanıma (OCR) ve Doğrulama (OCV) vb. Kod çözme.

Görüntü İşleme Araçları:  Görüntü aritmetiği, görüntü döndürme ve eğirme, ikili ve gri tonlamalı morfoloji, kenar iyileştirme, diğer görüntü filtreleme vb.

Görüntü Analiz Araçları:  Kusur tespiti, histogram analizi, blob analizi, şablon ve desen tanıma, nesne konumu ve yön bulma, vb

Boyutlu ölçümler Kalibre:  Variety gibi çizgi kesişme, noktadan noktaya mesafe, point-to-line, normal vb gibi önceden yapılandırılmış ölçümlerin

Intellifind® Aracı:
  gürültülü sağlam desen konumu ve örüntü tanıma için geometrik desen maç aracı Görüntüler; Ölçek ölçümünü içerir.

Renk Desteği:  Renkli görüntüleme, renk görüntüleme ve diğer renk araçları renk kontrolü ve tanımlama uygulamaları sağlar. Renk bazlı boyutsal ölçüm uygulamaları da mümkündür.

Uygulamaya Özgü ve Özel Araçlar:  Kullanıcı tanımlı ifadeler ve matematik, özel komut dosyası kullanılan görüntü işleme araçları, vb.

FrontRunner:   FrontRunner mühendislik kullanıcı arabirimi, PC tabanlı sistemlerde çalıştırılabilen veya akıllıca indirilebilen karmaşık görme uygulamalarının hızlı ve kolay oluşturulmasını sağlar Özel uygulama ihtiyaçlarına bağlı olarak, kamera.

VsKit.NET:   Herhangi bir .NET programına makine görme özelliklerini ekleyerek vizyon incelemesini bir makine kurulum arayüzünün ayrılmaz bir parçası haline getiren modüller sağlar.

Microscan Link:   İş parametrelerini basit bir tıklamayla endüstriyel kontrol sistemlerine veya bir PLC sistemine bağlar.

CloudLink:  Özelleştirilebilir web tabanlı HMI, neredeyse herhangi bir web tarayıcısında Visionscape çalışma zamanı verilerini gerçek zamanlı geri bildirim ve görselleştirme sağlamak için görüntüler.   ActiveX’i

açın:
Bir dizi ActiveX bileşeni, özel kullanıcı arabirimlerinin oluşturulmasını ve anında görüntü uygulamaları yaratılmasını sağlar.

Özelleştirme: 
Fabrika katındaki operatörlerden, uygulama mühendislerine ve geliştiricilere kadar, Visionscape yazılımı, maksimum üretkenlik için farklı kullanıcılara uyarlanabilen bir yapılandırma ortamı sunar.

21 Mart 2017
99 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?