ZEBRA DS457 2D BARKOD OKUYUCU

ZEBRA DS457 2D BARKOD OKUYUCU ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak ZEBRA DS457 2D BARKOD OKUYUCU, DS457-SR20009, MOTOROLA DS457 2D BARKOD OKUYUCU, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

TEKNİK ÖZELLİKLER ZEBRA DS457

Ürün Kodu: DS457-SR20009

Kapsamlı veri yakalama — 1 boyutlu, 2 boyutlu ve DPM kodları, sürücü belgesi analizi, fotoğraf, video ve OCR Her tür sabit monteli eller serbest tarama ihtiyacını karşılayabilen çeşitli seriler Güçlü 624 MHz işlemci, hızlı sensör deklanşör hızı ve patent başvurusu yapılmış hızlı puls aydınlatma Tüm barkodlarda olağanüstü tarama hızı sunar; verimi ve verimliliği artırır Olağanüstü küçük hacim Hemen her yere sığar; ‘görünmez’ banko altı kurulumu mümkün kılar Zarif tasarım Tasarım bakımından iddialı perakende mağazaları ve diğer müşteriye dönük alanlar için uygundur Montaj aksesuarları Gereken her yere, yazarkasa üstüne, banko altına ve başka yerlere kolaylıkla monte edin Her yönde tarama Barkodla tarayıcıyı hizalamaya gerek yoktur; ergonomi ve kullanıcı konforunu geliştirir

KULLANICILAR DAKIKALAR IÇERISINDE ÇALIŞMAYA HAZIRDIR

Tam her yönde tarama özelliği, barkodla görüntüleyiciyi tam olarak hizalama ihtiyacını ortadan kaldırır. Parlak bir merkezi noktayla benzersiz bir hedef deseni, en parlak ışıkta dahi hızlı ve hatasız tarama sağlar. Bunun sonucunda personel verimliliğini artıran son derece pratik bir tarama işlevi, eğitim ihtiyacını ve bununla ilişkili maliyetleri neredeyse ortadan kaldırır.

DÖRT MODEL HER TÜRLÜ UYGULAMA IHTIYACINI KARŞILAR

Ne türde barkod yakalamanız gerekirse gereksin, ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir model mutlaka vardır. DS457-SR: 1 ve 2 boyutlu barkod tarama. Bu standart menzilli model çok çeşitli uygulamaların ihtiyaçlarını yanıtlamak üzere tasarlanmış olup, en geniş barkod yelpazesiyle mümkün olan en geniş çalışma menzilini sunar. DS457-HD: Kapsamlı 2 boyutlu barkod yakalama için optimize edilmiştir. DS457-SR Standart Menzilli modeli alarak imalat sektöründe sıkça bulunan çok küçük ve yoğun 2 boyutlu barkodlara uygun olacak şekilde odak işlevini optimize ettik. Elektronik üreticiler, üretim bandında doğru zamanda doğru parçanın kullanılmasını sağlayabilir. İlaç üreticileri, ürünü takip ve tespit yönetmeliklerine uygun olarak üretilip paketlenirken izleyebilir. DS457-DL: 1 ve 2 boyutlu barkod taramanın yanı sıra, sürücü belgesi analizi. DS457-SR Standart modele sürücü belgesi analizini ekleyerek, çok çeşitli katma değerli uygulamaları desteklemek üzere ABD’nin bütün eyaletlerine ait sürücü belgelerinin yanı sıra, diğer ulusal kimlik belgelerindeki barkodlu bilgilerin anında deşifre edilmesini mümkün kıldık. Perakende satış noktasında, DS457-DL kredi kartları ve müşteri kartlarının zahmetsizce otomatik olarak doldurulmasının yanı sıra kolay ve hatasız yaş kontrolüne olanak verir. DS457-DP: 1 ve 2 boyutlu barkodların yanı sıra, doğrudan parça markaları için kapsamlı destek. DS457-HD’nin yüksek yoğunluklu tarama özelliğini temel alan bu güçlü model, buna her tür doğrudan parça markasının kolaylıkla okunmasını sağlayan yeni algoritmalar ekler. Personel siyah plastik, siyah kauçuk, çelik ve dökme demire basılı düşük kontrastlı markalar da dahil, en zorlu doğrudan parça markalarını dahi kolaylıkla yakalayabilir.

MAKSIMUM HIZMET SÜRESI IÇIN DÜNYA ÇAPINDA DESTEK

Servis konusunda gerçek bir iç rahatlığı için, Zebra OneCare Gelişmiş Değişim Destek programımız DS457 görüntüleyicilerinizin daima sorunsuz çalışması için ertesi iş günü cihaz değiştirme hizmeti sunar. Dahili Tam Kapsamlı Hizmet, normal eskime yıpranmanın yanı sıra dahili ve harici parçalarda kaza sonucu hasarı da kapsadığından, öngörülmeyen onarım giderleri neredeyse tamamen ortadan kalkar. Bunun sonucunda olağanüstü ürün ömrü, olağanüstü hizmet süresi ve gerçekten olağanüstü yatırım geri dönüşü elde edersiniz

07 Şubat 2017
237 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?