Motorola HC1 Kulaklık Bilgisayarı

Motorola HC1 Kulaklık Bilgisayarı ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Motorola HC1 Kulaklık Bilgisayarı, Motorola HC1 Kulaklık Bilgisayarı, Motorola HC1, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

 • Bir sesli komuta veya kafanın eğilmesine 
  tepki verir HC1, duyarlı uygulama komut ve kontrolü için altı dili destekleyen gelişmiş konuşma tanıma ve doğal dil yazılımı içerir. Çift yönlü gürültü önleyici mikrofonlar ve yakın kulak hoparlörü – gürültü önleyici kulak çubuklarıyla değiştirilebilir – iletişimi yüksek ve net tutun. Kulaklığın güçlü ivmeölçer ve dijital pusula, yumuşak jest kontrolü ve uygulamaları boyunca sorunsuz gezinme için doğru yön ve konum yönlendirmesi sağlar.
 • Şık ergonomi HC1’in 
  ağırlığı ve dengesi, rahat kullanım saatleri için optimize edilmiştir. Tasarım gereği, ihtiyaçlarınıza göre mikro ekranı ve yakın kulak hoparlörünü yapılandırabilirsiniz. Ayarlanabilir kayışlar özel uyum sağlar ve çıkarılabilir rahatlık pedleri temizlenebilir veya değiştirilebilir, böylece bir cihaz birden fazla işçi tarafından kullanılabilir.
 • Çoklu veri girişi seçenekleri 
  HC1, çeşitli şifrelenmiş Bluetooth özellikli veri girişi seçeneklerini destekler ve dinamik, son derece özelleştirilebilir bir araç haline getirir.
 • Aksesuar arabirimi ve mevcut seçenekler 
  USB bağlantısı için modüler bir aksesuar arabirimi, çevre birimlerinin eklenmesini, onları yakalamak kadar basit bir hale getirir. Buna ek olarak, HC1, çok yuvalı pil şarj cihazları, taşıma çantaları, kulaklıklar, pedler ve kayışlar da dahil olmak üzere HC1’in özel operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpazede aksesuar içerir.
05 Ocak 2018
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?