MOTOROLA VC5090 FORKLIFT SABİT TERMİNAL

MOTOROLA VC5090 FORKLIFT SABİT TERMİNAL ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak MOTOROLA VC5090 FORKLIFT SABİT TERMİNAL, MOTOROLA VC5090 FORKLIFT SABİT TERMİNAL, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

MOTOROLA VC5090 FORKLIFT SABİT TERMİNAL

Ürün Kodu: VC5090-MA0QM0GH7WR
802.11a/b/g kablosuz ağ iletişim standardına sahip olan terminal, 54 Mbps’e varan iletişim hızı ile kurumsal kaynaklara anında ulaşabiliyor. VoIP özelliği ile sahada kullanıcılar arasında sesli iletişimi de sağlayan VC5090, Bluetooth bağlantı ile kablosuz kulaklık, barkod okuyucu veya yazıcı gibi diğer çevre birimleri ile kablosuz bağlantı sağlıyor.

Kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak; bütünleşik tuş takımına sahip ½ VGA ekran ve harici tuş takımına sahip tam VGA ekran olmak üzere iki farklı konfigürasyonu olan VC5090 terminalin ön panelinde yer alan fonksiyon tuşları kullanıcıların çok fazla kullanılan fonksiyonlara daha kolay ve hızlı erişmesini sağlıyor.

Soğuk hava depo uygulamaları için de ideal olan VC5090, donanımında standart olarak bulunan ısıtıcı özelliği ile forkliftlerin depoya giriş ve çıkışları esnasında oluşan sıcaklık farklılıklarından etkilenmiyor ve – 30 C dereceye varan ortamlarda rahatlıkla çalışabiliyor. Diğer forklift terminallerinden farklı olarak kesintisiz güç kaynağı (UPS) opsiyonuna da sahip olan terminal, bu özelliği sayesinde akü bağlantısı olmadan 30 dakika çalışabiliyor. Hareket esnasında forklift operatörünün dikkatinin dağılmasını engellemek amacıyla ekranın kararmasını sağlayan Motion Display Cutoff özelliği depolarda hızlı hareket eden forkliftlerin daha güvenli kullanılmasını sağlıyor.

Özellikle forkliftlerin hareketi esnasında ortaya çıkan vibrasyonu minimum seviyeye indirmek için askeri standartlar göz önüne alınarak tasarlanan VC5090, IP66 çevre koruma standardı ile en zorlu koşullarda bile rahatlıkla kullanılabileceğini ispatlıyor.

Özellikler

  • Intel XScale PXA270@624 Mhz işlemci
  • Microsoft Windows CE 5.0 Pro işletim sistemi
  • 128 MB RAM, 192 MB ROM bellek
  • Renkli ½ VGA (800×320) veya VGA (800×600) dokunmatik ekran
  • 802.11a/b/g, Bluetooth kablosuz iletişim
  • Kullanıcının erişebildiği SDIO kart yuvası
  • IP66 suya ve toza dayanıklılık standardı
  • -30 C ile 50 C arasında çalışma sıcaklığı
13 Ocak 2017
69 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?