MOTOROLA WS5100 KABLOSUZ SWITCH

MOTOROLA WS5100 KABLOSUZ SWITCH ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak MOTOROLA WS5100 KABLOSUZ SWITCH, MOTOROLA WS5100 KABLOSUZ SWITCH, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Ses ve veri iletiminde kablosuz ağ, mobil bilgi işlem ve barkod veri toplama çözümleri ile mobil veri yönetim sistemlerinde dünya lideri Motorola, geliştirdiği yepyeni teknoloji ile kablosuz yerel alan ağ (WLAN) çözümlerinde devrim yarattı.

Merkezi sistemde yer alan ‘Wireless Switch’ vasıtası ile kablosuz ağın yönetimi, güvenliği ve kablolu ağ ile bağlantısı tek bir merkeze yüklenmiş, bilinen kablosuz ağlardaki erişim noktaları (access point) ortadan kaldırılarak yerlerine ‘Access Portlar’ getirilmiştir. Access portlar üzerinde sadece WLAN radyosu ve anten ünitesi ile birlikte gelmekte böylelikle sistemin maliyeti en aza indirilmektedir. Access portlar, estetik dizaynı ve dahili anten ünitesi ile her yüzeye kolay ve estetik görünümlü montaj edilebilmektedir.

Pek çok güvenlik protokolünü üzerinde barındıran sistem, güvenliği tek merkezden en üst seviyede yapılabilmektedir. VLAN desteği ile kablosuz LAN yapısı üzerinde farklı güvenlik özelliklerine sahip sanal ağlar oluşturulabilmektedir.

Açık ve genişleyebilir yapısı ile geçmişten günümüze kullanılan tüm kablosuz ağ standartlarını (Frequency hopping, 802.11a/b/g) desteklemekte, eski ve yeni teknolojiler bir arada rahatla kullanılabilmektedir. Sistemler yenilenirken maliyetler en aza indirilerek, kolay dönüşümler yapılabilmektedir.

Power-over-Ethernet donanımı ile ethernet üzerinden veri ve enerji iletimi birlikte yapılabilmekte, ek enerji kablolamasına ihtiyaç duymamaktadır. Wireless Switch, 1U raf boyunda olup diğer ağ cihazları ile birlikte kabin içerisine yerleştirilebilmektedir.

Özellikler

  • Yeni nesil kablosuz LAN mimarisi
  • 802.11a/b/g iletişim seçeneği
  • Kurumsal kablosuz güvenlik seviyeleri
  • 48 Access Port desteği
  • L2 ve L3 roaming
  • VPN desteği
13 Ocak 2017
65 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?