MOTOROLA ZEBRA TC70/TC75 EL TERMİNALİ

MOTOROLA ZEBRA TC70/TC75 EL TERMİNALİ ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak MOTOROLA ZEBRA TC70/TC75 EL TERMİNALİ, Motorola Zebra TC70 El Terminali, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Ürün Kodu: TC75AH-KA11ES-A1

 • Boyutlar 6,3 inç U x 3,3 inç G x 1,1 inç D 161 mm U x 84 mm G x 28 mm D
 • Ağırlık 13,3 oz/376 g
 • Ekran 4,7 inç Yüksek Çözünürlüklü (1280 x 720); olağanüstü parlak, dışarıda görülebilir; dokunmatik panele optik olarak yapışık
 • Görüntüleyici Penceresi Corning Gorilla Glass 2
  Dokunmatik panel Çift modlu kapasitif dokunmatik; dijital kalem, çıplak parmak ucu veya eldivenli parmak ucuyla giriş (iletken dijital kalem ayrı satılır); Corning Gorilla Glass 2
 • Arka Aydınlatma LED arka aydınlatma
 • Güç PowerPrecision: Lityum İyon 3,7 V, 4620 mAh
 • Genişletme Yuvası Kullanıcı tarafından erişilebilir SDHX ve SDXC destekli 32 GB microSD yuvası
 • Ağ Bağlantıları USB 2.0 Yüksek Hızlı (ana bilgisayar ve istemci); WLAN
 • Bildirim Sesli ton; çok renkli LED’ler; titreşim
 • Tuş Takımı Ekran tuş takımı
 • Ses Gürültü önleyicisine sahip üç mikrofon desteği; titreşimli uyarı; hoparlör; Bluetooth kablosuz kulaklık desteği


PERFORMANS ÖZELLİKLERİ
CPU 1,7 GHz çift çekirdekli işlemci
İşletim Sistemi Android AOSP 4.4.2 (KitKat)
Bellek 1 GB RAM / 8 GB Flash pSLC
KULLANICI ORTAMI
Çalışma Sıc. -4°F – 122°F/-20°C – 50°C
Saklama Sıc. -40°F – 158°F/-40°C – 70°C
Nem %5 ila %85 (yoğuşmasız)
Düşme Özelliği Çalışma sıcaklığı aralığında 1,8 m/6 ft’ten betona düşme
Yuvarlanma Özelliği 2000 defa 3,2 ft/1,0 m yuvarlanma, IEC yuvarlanma özelliklerini karşılar, hatta ötesine geçer
Sızdırmazlık IEC sızdırmazlık standartlarına göre IP67
Titreşim 4 g’s PK Sinüs (5 Hz – 2 kHz); 0,04 g2/Hz Rastgele (20 Hz – 2 kHz); eksen başına 60 dakika süre, 3 eksen
Termal Şok -40 F – 158°F/-40°C – 70°C hızlı geçiş
Elektrostatik Boşalma (ESD) +/-15 kVdc havaya boşalma, +/-8 kVdc doğrudan boşalma; +/-8 kVdc dolaylı boşalma
SES
Maksimum 108 dB SPL ses seviyeli yüksek kaliteli hoparlör; kablosuz (Bluetooth) kulaklık desteği; PTT kulaklık desteği; kulaklık/hoparlör modları
VERİ YAKALAMA*
Tarama SE4750 görüntüleyici (1-D ve 2-D); olağanüstü aralık: Tarama aralığı – Kod 39 barkod: 20 Mil: 1,8 inç — 32,0 inç/4,5 cm – 81,3 cm 3 Mil: 3,1 inç — 5,6 inç/7,9 cm – 14,2 cm
Kamera Arka — 8 MP otomatik odak; f/2,4 diyafram açıklığı Ön — 1,3 MP sabit odak
NFC ISO 14443 Tip A ve B, FeliCa, ve ISO 15963 etiketlerini destekler
KABLOSUZ LAN
Telsiz IEEE® 802.11a/b/g/n/d/h/i
Veri Hızları 5 GHz: 802.11a/n — 150 Mb/sn’ye kadar; 2,4 GHz: 802.11b/g/n — 72,2 Mb/sn’ye kadar
Çalışma Kanalları Kanal 36 – 165 (5180 – 5825 MHz) Kanal 1 – 13 (2412 – 2472 MHz) Asıl çalıştırma kanalları/frekansları düzenleyici kurallara ve sertifikasyon kuruluşuna bağlıdır
Güvenlik ve Şifreleme WEP (40 veya 104 bit); WPA/WPA2 Kişisel (TKIP ve AES); WPA/WPA2 Kurumsal (TKIP ve AES) — EAP-TTLS (PAP, MSCHAP, MSCHAPv2), EAP-TLS, PEAPv0-MSCHAPv2, PEAPv1-EAP-GTC, EAP Fast ve LEAP
Multimedya Wi-Fi Multimedia™ (WMM)
Sertifikalar WFA (802.11n, WMM), Cisco CCXv4, Wi-Fi
Hızlı Dolaşım PMKID önbelleğe alma, Cisco CCKM
KABLOSUZ PAN
Bluetooth Bluetooth v4.0 (Bluetooth® Smart teknolojisi)
ILETİŞİM VE MESAJLAŞMA
Ürünü alır almaz anında telsiz telefon tipi iletişim kurmak için Workforce Connect Push-to-Talk Express İstemcisi (birlikte verilir)
ZEBRA ETKİLEŞİMLİ SENSÖR TEKNOLOJİSİ (IST)
Işık Sensörü Ekran arka aydınlatmasını otomatik olarak ayarlar
Hareket Sensörü Dinamik ekran yönlendirmesi için 3 eksenli hızölçer

Motorola Zebra TC70 El Terminali

Motorola Zebra TC70 El Terminali Android El Terminali pazarına giren en yeni, en hızlı, en sağlam çözümlerden biri olarak şimdiden Saha Satış Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Üretim Otomasyonu gibi çözümlerde kendine yer bulmaya başladı.

İşini Daha Akılı Yapmak isteyen şirketlerin El Terminali Tercihi
Ekibiniz çok daha verimli çalışabilmek ve müşterilerinize çok daha iyi bir hizmet sunabilmek için problemsiz, ileri seviyede profesyonel bir el terminaline ihtiyaç duyuyorlar. Bu el terminalinin bir kişisel PDA kadar pratik ve ergonomik, bir endüstriyel el terminali gibi sağlam ve dayanıklı olmasını istiyor.

İşte Zebra TC70 tam olarak bu talepleri karşılıyor. Mobility Extensions (Mx), Android işletim sistemini kurumsal bir işletim sistemine dönüştürür. TC70 iki yönlü bir telsiz görevi üstlenir ve iletişimi güçlendirir. Entegre scanner ve kamerasıyla neredeyse her tipte ticari bilginin yakalanabilmesini otomatik hale getirebilirsiniz. En az 5 yıl teknolojik olarak işinizi kaldırabilecek hızda ve kapasitede olan Zebra TC70 yatırımın geri dönüşü anlamında en yüksek kazanımlı modellerden biridir. Saha Satış Otomasyonu, Üretim ve Depo Otomasyonu ve diğer birçok otomasyon alanında Desnet tarafından sunulan TC70 ile en hızlı, en etkili şekilde hizmet verebilirsiniz.

İşte Android KitKat: İşletmeler için iki kat güçlendirildi

Her bir TC70 El Terminali Mx olarak isimlendirilen özellikler grubu ile birlikte gelir. Mx, AndroidTM işletim sistemini son kullanıcıya yönelik bir işletim sistemi olmaktan çıkarıp kurumsal çözümlerin çok daha hızlı koşabileceği bir kurumsal platforma dönüştürür.

Pazar lideri iki modlu dokunmatik panelle en üst düzeyde bilgi girişi esnekliği

Kullanıcılarınız TC70 El Terminalini hangi bilgi giriş ikilisi ile kullanacağına bırakın kendisi karar versin. Parmak ve eldivenli parmak ile mi? İdeal parmak ve dijital kalem ile mi? TC70’in Akıllı ekranı gerekli ayarlamaları otomatik yapar; alternatif cihazlarda ise kullanıcı bilgi giriş yöntemi her değiştiğinde ayarların değişmesi gerekir. Islak ortamda ve ıslak elle bile kullanılması mümkün olan 4,7 inçlik ekran, kapasitif ekran ve dokunma deneyimini en üst düzeye çıkarır.

En üst düzey veri yakalama

Ekibinizin çok daha hızlı ve akıllı şekilde çalışabileceği cihazlara ihtiyacı var. Ortam şartlarına göre işin zorlaşmamasına ihtiyaçları var. Entegre kurumsal görüntüleyicisi de bulunan Zebra’nın özel ve yeni PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojisi, bir megapiksel algılayıcı ve gelişmiş optik araçlarla birlikte çalışır ve rakibi olmayan bir bilgi toplama performansı sağlar. Ekibiniz Desnet tarafından sunulan 1D (Bir boyutlu) ve 2D (İki boyutlu) barkodları neredeyse her ortamda şimşek hızında yakalar. 8 MP kamera yüksek çözünürlüklü fotoğraf, imza, video gibi içerikleri alabilme özelliğiyle çok daha fazla ticari bilgiyi yakalayarak çok daha fazla iş sürecinizi el terminali ile gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ekibiniz ön kamera ile görüntülü çağrılar alabilir, müşterilerinize bilgi ve destek verebilir. Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi ile de bina giriş çıkışında, tesis girişlerinde kart okuma ve kartlı giriş çıkış sistemi kurulabilir.

Günlük kurumsal kullanıma hazır ve dayanıklı

TC70, iş dünyasının günlük hayat şartlarına hazırdır. Yapılan testlerde TC70’nin 6 ft/1,8 m yükseklikten tekrar tekrar betona düşürüldüğünde veya zorlu yuvarlanma testinde arka arkaya 2000 kez 3,2 ft/1 m yuvarlandığında güvenilir şekilde çalışmaya devam ettiği kanıtlandı. Desnet tarafından sunulan toz geçirmeyen ve suya tamamen daldırıldığında çalışmaya devam eden IP67 yalıtım dereceli bu cihaz, mağaza depolarında, depolarda, iç ve dış mekandaki alışveriş alanlarında veya dış mekandaki kabul alanlarında kullanım için idealdir. Corning Gorilla Glass 2 dokunmatik panel ve tarayıcının çıkış penceresi, cihazın en hassas iki bileşenine yeni bir dayanıklılık seviyesi kazandırır.

TC70’i tüm kurumsal ihtiyaçlara göre şekillendiren güçlü aksesuar yelpazesi

Mobil ödeme için oturtmalı manyetik şeritli okuyucu, tutucu, el kayışı ve oturtmalı tetikli kabza gibi seçenekler sunan kapsamlı aksesuar yelpazesi, farklı görevler gerçekleştiren birçok farklı kullanıcı tipinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Desnet tarafından sunulan TC70’i kolayca özelleştirebilmenizi sağlar. Çok yuvalı pil şarj cihazları ve hem TC70 hem de gelecekteki Zebra mobil bilgisayarlarla kullanabileceğiniz benzersiz ShareCradle çok yuvalı şarj ünitesi, depo yönetimini kolay ve uygun maliyetli hale getirir.

Üst düzey ses esnekliği için kapsamlı ses işlevleri

Popüler akıllı telefonlardan dört kat daha yüksek sese ve gürültü önleme teknolojisine sahip olan TC70, çağrıların her iki ucunda kristal netliğinde ses sağlar. Workforce Connect Push-to- Talk Express desteği sayesinde ürünü alır almaz çalışanlarınıza kolayca telsiz telefon tarzında iletişim kurma imkanı vererek müşterilerin ihtiyaçlarına hemen yanıt verebilen, işbirliği gücü yüksek bir işgücü oluşturabilirsiniz.

 

07 Şubat 2017
242 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?