TSC PEX-1000 Endüstriyel Barkod Yazıcı Modülü

TSC PEX-1000 Endüstriyel Barkod Yazıcı Modülü ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak TSC PEX-1000 Endüstriyel Barkod Yazıcı Modülü, Barkod Yazıcı Modülü, TSC PEX-1000 Endüstriyel Barkod Yazıcı Modülü, Endüstriyel Barkod Yazıcı Modülü, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

TSC PEX-1000 Endüstriyel Barkod Yazıcı Modülü

Yazdırma ÖzellikleriÇözünürlük8 nokta/mm (203 DPI)
Yazdırma Hızı457 mm (18″)/second
Yazdırma Genişliği104 mm (4.09″)
Yazdırma Uzunluğu25,400 mm (1,000″)
Yazdırma MetoduThermal Transfer & Direct Thermal
Ekran / UyarıLCD/LED3.5″ color TFT display, 320 x 240 pixel / 1 status indicator
HafızaSDRAM512 MB
Flaş512 MB
Genişleme32 GB’a Kadar SD Kart ile
Ribbon & Medya KapasitesiRibon Kapasitesi600 meter long, max. OD 90 mm, 1″ core (ink coated outside/inside)
Ribbon Genişliği25.4 ~ 114.3 (1” ~ 4.5”)
Medya TürüContinuous, die-cut, black mark, fan-fold, notch (outside wound)
Medya Genişliği20 ~ 114 mm (0.8″ ~ 4.5″)
Medya Kalınlığı0.076 ~ 0.305 mm (2.99 ~ 12.01 mil)
Medya Uzunluğu5 ~ 25,400 mm (0.2″ ~ 1,000″)
ArayüzStandartUSB 2.0
RS.232
Internal Ethernet, 10/100 Mbps
USB host * 2 (front side), for scanner or PC keyboard
GPIO + Centronics (dealer option)
SeçeneklerInternal Bluetooth 4.0 (dealer option) 
Slot-in 802.11 a/b/g/n wireless (user option)
Yazılım DesteğiYazılım DesteğiOracle, Windows, Microsoft SQL Server, BarTender
Fiziksel ÖzelliklerBoyutlar245mm (G) x 300 mm (Y) x 390 mm (D)
Ağırlık13 kg 

TSC Baskı Motoru: Daha Hızlı, Güvenilir, Programlanabilir

TSC’nin Yenilikçi Baskı Motoru kullanımı kolay, entegre edilmesi ve bakımı kolay

TSC’nin yenilikçi PEX-1000 Serisi baskı motoru, yıllarca güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve uygun maliyetli servis kolaylığı için tasarlanmış sağlam bir kalıp döküm yapısına sahiptir. PEX-1000 Serisi, tüm etiket biçimlendirme ihtiyaçlarınız için 203, 300 ve 600 dpi çözünürlükleri destekler.

Entegrasyon kolaylığı için tasarlanan PEX-1000 Serisi, yaygın olarak kullanılan GPIO arayüzüne ve kullanımı kolay renkli ekrana sahip cıvata uyumlu bir yapıya sahiptir. PEX-1000 Serisi, hem yeni hem de mevcut etiket uygulama kurulumlarına kolay entegrasyon sunar. Yüksek hız ve yüksek talep etiket baskısının gerekli olduğu imalat ve lojistik uygulamaları için idealdir.

Sağlam Tasarım
Döküm yapılı sağlam tasarım, olağanüstü baskı kalitesi ve doğruluğu için kararlı ortam yolu sağlar ve güçlü soyulma özelliği, özellikle küçük etiket için çeşitli etiket genişliğine uyar.

Yüksek performans
PEX-1000 Serisi, piyasada saniyede 18 inç’e kadar en yüksek hızlarda yüksek kaliteli etiketler basabilir. Yüksek hassasiyetli etiket konumlandırma ile en küçük 5 mm yükseklik etiketini yazdırabilir. USB, GPIO, paralel, seri, Ethernet, USB ana bilgisayar ve isteğe bağlı 802.11 a / b / g / n kablosuz ve Bluetooth 4.0 modülü dahil olmak üzere çoklu bağlantı sunar.

Olağanüstü Kullanılabilirlik
PEX-1000 Serisi, etiket biçiminde ve ürün yazılımında tek adımda güncelleme için 3,5 inç kullanıcı dostu sezgisel renkli ekranı ve ön taraf USB ana bilgisayarını destekler.

Bakım kolaylığı
Arka taraftaki çekmece tasarımı ile kullanıcılar bakım için hızlı bir şekilde erişebilirler. Modüler medya sürücü sistemi kolay değiştirmeyi destekler.

Kapsamlı Uyumluluk
Endüstri standardı ile uyumlu olan PEX-1000 Serisi, mevcut baskınıza kolayca kurulabilen ve uygulayabileceğiniz basit entegrasyon için tasarlanmıştır.

Güçlü Dahili Programlama Araçları
PEX-1000, mevcut kurulumlarla mükemmel uyumluluk için tasarlanmasının yanı sıra, TSC’nin yenilikçi TSPL-EZD ürün yazılımının tüm gücüne sahiptir. Ürün yazılımı, birçok yazdırma ve uygulama uygulamasında kullanılan ZPL ve DPL etiket dilleriyle hazır uyumluluğu destekler. Buna ek olarak, TSPL programlama dili birden fazla kaynaktan herhangi bir veri akışını almak, gerekli veri alanlarını yakalamak ve bunları etiket çıktısına eklemek için kullanılabilir. Bu güçlü yerleşik programlama araçları, ek bilgisayar donanımı gereksiniminin yerini alarak binlerce dolar tasarruf sağlayabilir.

APPLICATIONS

 • İmalat
  • Otomotiv
  • Yiyecek ve içecek
 • Depo ve Lojistik
  • Palet Etiketleme
  • Karton Nakliye
 • Sağlık hizmeti
  • Farmasötik etiketleme

Wax Ribon

Wax termal transfer ribon düşük sıcaklıkta eriyebilen wax esaslı mürekkep ile kaplı ribon çeşididir.

Wax-Resin Ribon

Wax ve Resin karışımlı termal transfer ribon tamamen wax ve resin esaslı ribonların erime sıcaklığının arasında bir erime sıcaklığına sahiptir. Geniş bir malzeme yelpazesinde keskin ve berrak bir görüntü oluştururlar.

Resin Ribon

Resin termal transfer ribonlar saf resin bazlı mürekkeple kaplıdır. Çok daha yüksek sıcaklıkta erirler ve üzerine üzerine basıldığı malzemeye karışır ve aşırı dayanıklılık sağlarlar.

————————————————————————————————————————————————————————————-

Termal Etiketler:Termal etiketler kısa süreli kullanım için olan etiket türüdür. Kısa ömürlü olan bu etiket türü ısıya ve lekelere karşı hassastır. Bu nedenle termal etiketler kısa ömürlü perakende, lojistik uygulamaları fiyat, adres, posta etiketleri basmak için kullanılabilir.

Termal kaplamalı etiket ise güneş ışığına, lekelenmeye ve solmaya karşı daha dirençlidir.

Yağa dayanıklı üst kaplamalı termal etiketler et paketleyicilerde süper marketlerde dondurulmuş gıdalarda ağırlık etiketi olarak kullanılabilir.

Aynı zamanda termal etiketlere ribon ile termal transfer baskı yapılabilmektedir.

Kuşe Etiket: En çok kullanılan termal transfer etiket türüdür ve iyi bir baskı kalitesi sağlar yapıştığı yerden çıkarmak çok zordur. Dış ortama dayanıklıdır ve kolay deforme olmaz raf ömürleri uzundur bu nedenle her sektörde kullanılır. Baskının daha uzun süre dayanması gereken ve doğrudan güneş ışığına maruz kalabileceği ortamlarda kullanım için idealdir. Mat kuşe ve parlak kuşe olarak çeşitleri mevcuttur.

Kullanacağınız işlem için uygun olan etiket ve ribon türünü belirlemek için bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz

TSC PEX-1000 Medya Yükleme

TSC PEX-1000 Ribon Yükleme

12 Şubat 2020
217 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?