Zebra MC40-HC – Sağlık Mobil Bilgisayar

Zebra MC40-HC – Sağlık Mobil Bilgisayar ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Zebra MC40-HC – Sağlık Mobil Bilgisayar, Zebra MC40-HC - Sağlık Mobil Bilgisayar, MC40-HC, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Zebra MC40-HC – Sağlık Mobil Bilgisayar

Ürün Kodu: MC40N0-HLK3R01
Dezenfektana hazır kurumsal sınıf dayanıklılık
Motorola Solutions’ın, damlalar, çarpmalar, dökülmeler ve sert kimyasallarla sürekli sanitize olmasına rağmen, MC40-HC’nın basitçe çalışmasıyla ünlü olduğu dayanıklılığı elde edin.

Büyük bir 4,3 inç dokunmatik
ekran Elektronik sağlık kayıtları ve hasta canlılığı işaretlerinin gerçek zamanlı yayınları gibi bilgi yoğunlu uygulamaları desteklemek için ekran gayrimenkulünü sağlar.

Kurumsal için güçlendirilmiş Android
Extensions (Mx), Android’i bir tüketici işletim sisteminden (OS) gerçek bir kurumsal sınıf işletim sistemine dönüştüren yeni özellikler ekler ve kurumsal sınıf güvenlik, yönetilebilirlik, kablosuz bağlantı kalitesi ve veri yakalama özelliği desteği ekler. organizasyon gerektirir.

Hastanedeki neredeyse tüm diğer mobil cihazlara güçlü bir ses bağlantısı
Eşsiz tümleşik ses çözümlerimizle MC40-HC PTT özellikli diğer Motorola mobil bilgisayarlara kolayca bağlanarak bas-konuş (PTT) hazır kutusunda kullanıma hazırdır , iki yönlü telsizler ve üçüncü taraf popüler akıllı telefonlar.Önceden test edilmiş ve onaylanmış Personel İletişim ve Yönetim Çözümü ile MC40-HC mobil bilgisayarlarınızın sorunsuz ve başarılı bir şekilde mobil PBX ahizeleri ve daha fazlasını iki katına çıkarabilirsiniz.

Kullanılabilirliği garantiye almak için kullanıcı tarafından değiştirilebilir pil tüm vardiya, her vardiya Tek bir şarjla 8-10 saate kadar operasyon, vardiyada ölü bir batarya nedeniyle kesintileri hemen hemen ortadan kaldırır;kullanıcı tarafından takas edilebilir piller, cihazın çalışma süresini korur ve daha güçlü bir yatırım getirisi sağlamak için cihaz kullanımını artırır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?