Zebra MP6000 ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Zebra MP6000, Zebra MP6000, MP6000-LN000M010US, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

RAKİPSİZ OKUMA PERFORMANSI

Ürün Kodu: MP6000-LN000M010US

Her barkodu yakalayabilen kendini kanıtlamış endüstri lideri Zebra teknolojisiyle, barkodları bugün mevcut olan tüm lazer biyoptik barod okuyuculardan daha yüksek bir hızda oku. MP6000 hasarlı dahi olsa kağıt etiketler, plastik müşteri kartları ve hediye kartları üzerindeki ya da cep telefonu ekranı üzerindeki 1 ve 2 boyutlu barkodlar için 6 taraflı her yönde okuma olanağı sunar.

OLAĞANÜSTÜ GÜVENİLİRLİK, MALİYET TASARRUFU VE DÜŞÜK TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ

Arıza ve bakım maliyetlerini minimuma indirin. MP6000 ile, tarama motorunda hareketli parça olmadığından güç tüketimi en az yüzde 30 oranında düşer.

EMSALSİZ YÖNETİM ÖZELLİĞİ VE EAS DESTEĞİ

Ücretsiz yönetim yazılımı barkod okuyucu, tartı ve bağlı çevre birimlerden oluşan bütün barkod okuyucu çözümünün uzaktan yönetimini mümkün kılar. MP6000 bugün kullandığınız Checkpoint® ya da Sensormatic® sistemi destekler. Yükseltmek için zaman ve para harcamanıza gerek yoktur.

Zebra MP6000

YÜKSEK HACİMLİ PERAKENDE ÇÖZÜMÜ

MP6000 çok yüzeyli görüntüleyiciyle Satış Noktanız, ister kağıda ya da plastik müşteri kartına basılmış isterse de cep telefonu ekranında görüntüleniyor olsun, her türlü 1 ve 2 boyutlu barkod için hazırdır. Ayrıca modüler tasarım yeni iş ihtiyaçları doğduğunda yeni özellikler eklemenize olanak verir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?