ZEBRA RFD5500 UHF RFID SÜRGÜ

ZEBRA RFD5500 UHF RFID SÜRGÜ ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak ZEBRA RFD5500 UHF RFID SÜRGÜ, ZEBRA RFD5500 UHF RFID SÜRGÜ, RFD5500, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

ZEBRA RFD5500 UHF RFID SÜRGÜ

Ürün Kodu: RFD5500-GZ21US

RFID’IN AVANTAJLARINDAN ŞIRKET GENELINDE YARARLANIN RFD5500 UHF RFID

Sürgü; endüstri lideri RFID teknolojisini MC55, MC65 veya MC67 mobil bilgisayarlarınıza getiriyor. Bu çok yönlü aksesuar, bu mobil bilgisayarları yurtiçinde vitrinde, şirket ofislerinde veya sahada WAN özellikli MC65 veya MC67 modelleriyle birlikte sergilenen son teknoloji RFID okuyucuları haline getirir. RFD5500; hafif yapısı, sağlam tasarımı ve dengeli tabanca tarzı kavramasıyla en yoğun okuma uygulamalarına uygundur. Gelişmiş ve yüksek verimli Zebra RFID okuyucusu, size hızlı okuma, yüksek verim ve ayrıca operasyonlarınızda daha fazla üretkenlik sunar.

ÜSTÜN RFID PERFORMANSI

Çoğu RFID okuyucu, size daha uzun okuma aralığı için doğrusal polarizasyon veya daha geniş kapsama alanı için dairesel polarizasyon özelliğine sahip bir anten yelpazesi sunar. Zebra’nın patentli çok yönlü anteni, hem üstün okuma aralığından hem de üstün kapsama alanından yararlanmanızı sağlar. RFD5500’de bulunan yön değişimlerinden etkilenmeyen anten, olağanüstü güvenilirlik sunar. Bu nedenle, okuyucunun etiket ile tam olarak aynı hizaya getirilmesine gerek yoktur. Yani, çalışanlarınız RFID verilerini perakende satış mağazasındaki bir yığın kıyafet veya ofisteki bir kutu

TEKNİK ÖZELLİKLER SAYFASI

Zebra RFD5500 UHF RFID Sürgü MC55, MC65 ve MC67 Mobil Bilgisayar lar için dosyadan veri merkezindeki bir raf dolusu veri bandına kadar en zorlu öğelerde bile hızlı ve hassas şekilde yakalayabilir.

KULLANIMI KOLAY YER BULMA ÖZELLIĞI

Pek çok el tipi RFID okuyucu, örneğin raf gibi bir öğenin genel yakınlığını belirleyebilir. RFD5500 ise çalışanları istenen öğenin kesin yerini bulmaya hızlıca yönlendirmek için sezgisel sesli ve görsel ipuçlarından oluşan benzersiz bir kombinasyon sunar. Cihaz belirli bir öğeye yaklaştıkça uyarı sesi daha yüksek ve daha hızlı bir şekilde duyulurken kaydırılabilir grafik çubuğunun ise büyüklüğü artar. Böylece çalışanlarınız, bağımsız öğeleri nerede olursa olsun kolay ve hızlı bir şekilde bulabilir.

ÇIFT VERI YAKALAMA IŞLEVI

RFD5500; MC55, MC65 veya MC67 modellerinizin sınıfının en iyisi barkod okuma özelliğine, yine sınıfının en iyisi RFID veri yakalama teknolojilerini de ekler. Tek bir cihazda iki okuyucu kullanabilme olanağı, çalışanlarınızın ürünleri bulmasını, görüş alanında bulunmayan RFID verilerini okumasını ve hatta zarar görmüş ve düşük kaliteli 1-D barkodları bile iş akışını kesintiye uğratmadan yakalamasını sağlar. Aynı zamanda, daha az cihaz satın almanız ve yönetmeniz gerekir; böylece, sahip olma maliyetleriniz düşer.

 

09 Şubat 2017
67 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?