ZEBRA RS6000 BT YÜZÜK TİPİ OKUYUCU

ZEBRA RS6000 BT YÜZÜK TİPİ OKUYUCU ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak ZEBRA RS6000 BT YÜZÜK TİPİ OKUYUCU, ZEBRA RS6000 BT YÜZÜK TİPİ OKUYUCU, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

RS6000 1/2 Boyutlu Bluetooth Yüzük Barkod Okuyucu SEKTÖRÜN EN GELIŞMIŞ VE EN DAYANIKLI BLUETOOTH YÜZÜK BARKOD OKUYUCUSUYLA, OPERASYONLARINIZDA VERIMLILIĞI ARTIRIN

Ürün Kodu: RS60B0-MRSTWR

Zebra giyilebilir veya el tipi mobil bilgisayarları Zebra’nın RS6000 Bluetooth yüzük barkod okuyucusuyla eşleştirdiğinizde, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken üstün teknolojiyi verirsiniz. İster yükleme alanında ister dondurucuda olsun, depoda ve imalat tesisinde güvenilir çalışma sunmak için tasarlanmış en dayanıklı yüzük tipi barkod okuyucuya sahip olursunuz. Personeliniz, rakiplerin giyilebilir barkod okuyucularından daha hızlı bir şekilde ve neredeyse dört kat daha uzağı okutabilir. Rakip cihazların beş katına kadar pil gücüyle birlikte, anında eşleştirme özelliği ve Bluetooth cihazların hızlı, kolay ve zahmetsiz kullanımı için Wi-Fi karışımını engelleme modu elde edersiniz. Elle veya tetiksiz barkod okumada sağ ve sol elle kullanım özelliği de personelin mevcut iş için en etkili modu kullanmasına olanak verir. RS6000 ile, personelinizin ve giyilebilir mobil bilgisayarlarınızın değerini maksimize edin — yalnızca Zebra’dan.

En Gelişmiş Barkod Okuma Teknolojimizle Barkodları Daha Hızlı Okutun

Zebra’nın PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojisine sahip yüksek performanslı görüntüleyicisi tüm 1 ve 2 boyutlu barkodların yıldırım hızında yakalanmasına olanak verir. Gelişmiş barkod okuma algoritmaları, hemen her koşuldaki barkodların yakalanmasını sağlarken, zaman kaybettiren istisnaları da ortadan kaldırır. Üstün hareket toleransı da personelinizin barkodları tetiğe bastığı kadar hızlı yakalamasına olanak verir, ürünler veya personel hareket halinde olsa bile.

İki Elli Tetik Düğmesi ve Montaj Aparatları

Kullanıcılar kolaylıkla sağ ve sol elli kullanım arasında geçiş yapabilir; bu da esnekliği artırırken, yorgunluğu azaltır.

Birkaç Saniye İçinde Tam Bir Giyilebilir Zebra Çözümü Oluşturmak için Bir Dokunuşla Eşleştirme Özelliği

Güçlü Bluetooth RS6000 yüzük barkod okuyucuyu, tek bir dokunuşla anında WT6000 ile eşleştirin — artık barkod okutmak, cihazları bulmak için elle yapılandırmak ya da yanlışlıkla yakındaki başka bir cihazı eşleştirmek gibi durumlara son verir.

Wi-Fi Karışımına Son — Garantilidir

Wi-Fi Dostu Modumuz, Bluetooth cihazların oluşturabildiği Wi-Fi kablosuz karışımı riskini ortadan kaldırılmak suretiyle, personelinize güvenilir gelişmiş barkod okuma özelliği ve kablosuz özgürlüğü vermenize olanak verir.

Programlanabilir Görüş Hattı Çok Renkli LED Personel Verimliliğini Artırır

RS6000, barkod okuma faaliyetleri sırasında kullanıcının doğrudan görüş hattında bulunan programlanabilir LED’lerle iş hızını artıran, piyasadaki yegane giyilebilir barkod okuyucudur. Çoklu renk desteği sayesinde, kullanıcı faaliyetini yönlendirmek için renk kodlu geri bildirim sunabilirsiniz.

Olağanüstü bir Cradle ile Yüksek Performanslı, Güçlü Pil

Zebra’nın PowerPrecision+ pili, olağanüstü pil ömrü — şarj başına 70,000’in üzerinde okuma — sunar. Aynı pil hem WT6000 Giyilebilir Bilgisayar hem de RS6000’le çalıştığından, pil yönetimi de daha kolaydır: satın alıp yönetilecek tek bir pil vardır. Şarj etmek için RS6000’i bütünüyle cradle’a bırakabilirsiniz — pili çıkarmak gerekmez. Ayrıca cradle’lı cihazlar için pil istatistiklerini hazırlayabilir, yapılandırabilir, güncelleyebilir ve izleyebilir, böylece BT yönetim zamanını önemli oranda minimize edebilirsiniz — RS6000 barkod okuyucularınız birkaç dakikada yeniden yapılandırılabilir.

Üstün Bluetooth Güç Verimliliği

Bluetooth 4.0, Bluetooth’un şimdiye kadarki en hızlı ve güç bakımından en verimli versiyonunu sunuyor. Ayrıca gerekirse, Sınıf 1 Bluetooth desteği de 91.4 m’ye kadar genişletilmiş kablosuz kapsamı sunuyor

Esnek Elle veya Otomatik Tetikleme

RS6000, elle tetiklenecek şekilde yapılandırılabilir ya da entegre Yakınlık Sensörü ve hız ölçer kullanılarak tetiksiz modda çalışabilir. Tetiksiz modda, RS6000 parmaklara ya da elin arkasına giyilen bir eldivene monte edilebilirken, tetikle çalıştırılan iki parmaklı montaj aparatı sayesinde kullanıcılar ne zaman okutma yapacaklarına kendileri karar verir.

Yeni Rahat ve Hijyenik Montaj Aparatı

Yeni dayanıklı, kauçuklanmış silikon montaj aparatı ve parmak kayışı, çıplak ten üzerinde dahi, rahattır. Emici olmayan malzeme sayesinde de, her vardiyanın başında ve sonunda kolaylıkla temizleme açısından silinmesi kolaydır.

En Dayanıklı Yüzük Barkod Okuyucumuz

RS6000, en zorlu depo ve imalat ortamlarınız için dayanıklı olarak üretilmiştir. 1.8 m düşme özelliği, yeni yuvarlanma derecesi ve 1P65 dereceli muhafazası ile, bu Bluetooth yüzük barkod okuyucu düşmeye, sıçramaya ve toza karşı korumalıdır. Patentli Monocoque yekpare muhafaza, düşme veya çarpmalarda sık görülen bükülmelere karşı gereken yapısal dengeyi sağlar. Sıfırın altındaki sıcaklıklar için tasarlanmış olan RS6000, dondurucuda kullanım için hazırdır

10 Şubat 2017
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?