Zebra VH10 ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Zebra VH10, arac terminalleri, VH10112110110A00, Zebra VH10, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Zebra VH10

Ürün Kodu: VH10112110110A00

Neredeyse her ortamda üstün güvenilirlik
için dayanıklı Askeri standartları aşan darbe ve titreşim için IEC 60721-3-5M3 derecelendirmesi olan IP66 sızdırmazlık özelliğiyle, dört duvarın içinde ve dışındaki malzeme taşıma ekipmanının sürekli darbesini idare edebilecek şekilde tasarlanmıştır (MIL-STD- 810F), mühürlü konektörler ve daha fazlası.

Alan çalışabilirliği ile çalışma süresini en üst düzeye çıkarın ve toplam sahip olma maliyetini en aza indirin
Hasarlara hassas iki unsuru birkaç dakika içinde değiştirin, tesisinizde klavye ve dokunmatik ekranın bir servis merkezine göndermesine gerek yoktur.

Düşük maliyetli yükseltmeler için geriye dönük uyumluluk
Bugünkü Psion araç monte mobil bilgisayarlarınızla (8525/8255) aynı montaj parçalarını, aksesuarları ve uygulamaları kullanın; böylece üretkenliği artırmak için maliyet-bilinçli olarak en yeni teknolojilere geçebilirsiniz;müşteri hizmetleri ve memnuniyeti.

Esnek kablosuz bağlantı seçenekleri
Çevresel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun kablosuz teknolojiyi seçin: 802.11a / b / g / n Neredeyse tüm kablosuz LAN ile uyumluluk için Wi-Fi ve herhangi bir uygulamayı desteklemek için bir çok bant genişliği.

İç mekan ve dış mekan görüntüleme için dayanıklı, güvenilir bir dokunmatik ekran
Otomotiv sınıfı 640 NIT ultra parlak ekran, parlak güneş ışığında bile kolay okunur; 5 telli dokunmatik ekran, mevcut en doğru ve güvenilir dokunmatik ekranlı teknolojidir.


En soğuk tedarik zinciri için dondurucu hazır Dokunmatik ekran ve karton ısıtıcılar, ısıtıcıları ve ısıtma hızını otomatik olarak kontrol eden akıllı sıcaklık sensörleri, buzlanmaya rağmen çalışabilen bir elastomerik klavye ile dondurucularda gerçek buz ve yoğunlaşmayı ücretsiz çalıştırın.

08 Ocak 2018
63 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?