ETİKET ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak ETİKET, 110x74 ribon, kuyumcu etiketi, wax ribon, termal etiket, barkod yazıcı sarf malzemesi, wax resin ribon, resin ribon, barkod etiketi, ribon fiyatları, ribon, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

 

ETİKET  SEÇİMİ 

Barkod veya Etiketleme işleminde kullanılan etiketlerin kullanım amacına, süresine ve kalitesine göre çeşitli türleri bulunmaktadır. Bu sebeple kullanacağınız etiketin yapacağınız işe uygun olması için en uygun etiket türünü seçmeniz gerekmektedir.

Etiketleme işleminde kullanacağınız etiketi sadece estetik ve görsel açıdan dikkate alınmaması gereklidir. Ürününüz doğrudan güneş ışığına ve aşırı sıcaklığa maruz kalıp kalmamasına veya etiketlerinizin soyulmasına veya solmasına neden olacak sorunlar göz önüne alınarak etiket seçimi yapılmasında fayda vardır.

Termal Etiketler: Termal etiketler kısa süreli kullanım için olan etiket türüdür. Kısa ömürlü olan bu etiket türü ısıya ve lekelere karşı hassastır. Bu nedenle termal etiketler kısa ömürlü perakende, lojistik uygulamaları fiyat, adres, posta etiketleri basmak için kullanılabilir.

Termal kaplamalı etiket ise güneş ışığına, lekelenmeye ve solmaya karşı daha dirençlidir.

Yağa dayanıklı üst kaplamalı termal etiketler et paketleyicilerde süper marketlerde dondurulmuş gıdalarda ağırlık etiketi olarak kullanılabilir.

Aynı zamanda termal etiketlere ribon ile termal transfer baskı yapılabilmektedir.

Kuşe Etiket: En çok kullanılan termal transfer etiket türüdür ve iyi bir baskı kalitesi sağlar yapıştığı yerden çıkarmak çok zordur. Dış ortama dayanıklıdır ve kolay deforme olmaz raf ömürleri uzundur bu nedenle her sektörde kullanılır. Baskının daha uzun süre dayanması gereken ve doğrudan güneş ışığına maruz kalabileceği ortamlarda kullanım için idealdir. Mat kuşe ve parlak kuşe olarak çeşitleri mevcuttur.

Kullanacağınız işlem için uygun olan etiket ve ribon türünü belirlemek için bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 

Telefon   : +90 (212) 297 78 79 (PBX)

E-Mail    :  info@elecom.com

13 Kasım 2019
85 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?