Misyonumuz

Anasayfa » Misyonumuz
Misyonumuz

Vizyonunu, “Anahtar teslimi çözümler ve amacına uygun, katma değeri yüksek iş ortaklıkları sunmak” olarak belirleyen Elecom, müşterilerine geniş ürün ve çözüm seçenekleri sunuyor:

Otomatik Veri Toplama; Barkod Yazıcılar, Etiketleme Yazılımları, Otomatik Etiket Aplikatörleri, Barkod Yazıcı Sarf Malzemeleri, Barkod Okuyucular, Mobil Terminaller, Mobil Yazıcılar, Kablosuz Ağ Ürünleri, RFID Sistemleri, RTLS Sistemleri

Tedarik Zinciri Yönetimi; Üretim İzleme Sistemi, Ambar Yönetim Sistemi, Stok Kontrol Sistemi, Mobil Satış Sistemi, Saha Satış Sistemi, Mobil CRM Sistemi, Mağazacılık Sistemi

Varlık Yönetimi Uygulamaları; Demirbaş Takip Sistemi, Evrak Takip

Saha Servis Yönetimi; Mobil Servis Sistemi

İlaç Takip Sistemi; Karekod Okuyucular, Karekod Doğrulayıcılar (Verifier)

Elecom, üretim, lojistik, hızlı tüketim ürünleri, perakende, finans, telekom, sağlık ve kamu sektörlerine yönelik çözümlerinin yanında kanal yönetimi üzerinden iş ortaklarına da çözümler sağlamaktadır.

Her biri alanında dünya lideri konumunda bulunan Motorola, Microscan, Zebra, Teklynx firmalarının iş ortağı olan firmamız, Datamax, Intermec, Psion-Teklogix ve TEC ürünlerinin de her türlü satış ve bakım hizmetlerini vermektedir.

Elecom’un sunduğu çözümler, kuruluşların iş süreçlerinin kontrol altına alınmasını ve verimliliğin artmasını sağlıyor. Otomatik veri toplama teknolojilerini müşterilerinin tüm operasyonlarına entegre etmenin yanısıra, katma değer içeren çözümleriyle tüm sektörlere projeler üretiyor. Müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, her yeni iş imkanını büyük bir heyecanla ele alan Elecom, geniş ürün çeşitliliğini çözüm sağlayıcı şirket hüviyeti ile Türkiye’nin önde gelen tüm kuruluşlarına sunmaktadır.