Zebra MC9190 Z ürünümüzün detaylı bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.
Biz Elecom.com.tr olarak Zebra MC9190 Z, Zebra MC9190 Z, Zebra MC9190-Z Sağlam Mobil Bilgisayar, gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Zebra MC9190 Z

 

Ürün Kodu: MC919Z-GJ0SWEQZ1WR

Müşterilerinizin eline daha fazla ürün koymak ve cebinize daha çok kazanç sağlamak için sahip olduğunuz ve nerede bulacağınızı bilmelisiniz. Rıhtımda veya depoda, MC9190-Z El Tipi RFID Okuyucu, bu işi daha hızlı ve daha kolay yapmak için tasarlanmıştır.

MC9190-Z, çok zorlu uygulamalar ve ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek performanslı, son derece dayanıklı RFID el okuyucusudur. Orta ve uzun menzilli RFID okuma uygulamaları için tasarlanan MC9190-Z, ergonomik, entegre bir RFID ve barkod cihazında sınıfının en iyisi RFID okuma aralığı ve doğruluğu sunar. Sağlam form faktörü, neredeyse her ortamda, içeride veya dışarıda mükemmel sonuçlar verir.

MC9190-Z, daha fazla uygulamada, daha fazla sanayide ve daha fazla ülkede kullanılan Motorolas’ın sabit, taşınabilir ve hands-free RFID okuyucularının geniş portföyüne katılıyor. Kapsamlı RFID çözümleri sunumları, müşterilerimizin dağıtımlarını basitleştirmesine, maliyetleri düşürmesine ve yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur.

 

 

05 Ocak 2018
193 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?